Polityka prywatności

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Polityka skutecznadieta.org polega na poszanowaniu prywatności użytkownika w związku z wszelkimi informacjami, które możemy zbierać za pośrednictwem naszej witryny internetowej, https://skutecznadieta.org/ oraz innych witryn, które posiadamy i działamy.

Prosimy o podanie danych osobowych tylko wtedy, gdy naprawdę tego potrzebujemy, aby świadczyć ci usługi.

Zbieramy go uczciwymi i zgodnymi z prawem środkami, za wiedzą i zgodą. Dajemy Ci również znać, dlaczego je zbieramy i jak będą używane.

Nie udostępniamy żadnych informacji umożliwiających osobistą identyfikację publicznie lub stronom trzecim, chyba że jest to wymagane przez prawo.

Nasza strona internetowa może zawierać linki do stron zewnętrznych, które nie są przez nas obsługiwane. Należy pamiętać, że nie mamy żadnej kontroli nad zawartością i praktykami tych witryn i nie możemy przyjąć odpowiedzialności za ich politykę prywatności.

Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej będzie traktowane jako akceptacja naszych praktyk dotyczących prywatności i danych osobowych. Jeśli masz pytania dotyczące sposobu przetwarzania danych użytkowników i danych osobowych, skontaktuj się z nami.